Натуральне каміння за знаками Зодіаку

 

Вважається, що залежно від часу народження людини, різні об'єкти, явища та фактори надають на нього різний вплив. Особливе місце серед них займають натуральне природне мінеральне каміння.

 

 

Мінерали та гірські породи супроводжують людство з самих витоків його існування і завжди знаходяться поряд із людиною. Коріння знань і уявлень про вплив каменів на долю людини і зв'язки мінералів і зодіакальних сузір'їв сягають глибокої давнини. Ці уявлення формувалися в різних культурах, трансформувалися і структурувалися з часом, кочували з вуст в уста протягом тисячоліть, зазнавали змін розташування зірок, удосконалювалися мінералогічні знання. Змінювалися назви мінералів.

 

Зв'язок планет і природного каміння

 
Цікава класифікація відповідності самоцвітів вашій планеті-покровителю. Визначити вашу планету можна відповідно до знака зодіаку по гороскопу. У Середні віки сформувалися алхімічні уявлення про зв'язок небесних світил, планет та сузір'ями, що входять до зодіакального кола.

 


Камені Сонця

Сонце - зірка, що опікується знаком Лева. Природне каміння Сонця - безбарвне (алмаз), з жовтим відтінком, хризопраз. Окремо згадуються циркон та рубін.

 

Камені Меркурія

 
Меркурій - планета Діви та Близнюків за гороскопом. Меркурій - символ розуму, красномовства та спритності. Стародавні греки пов'язують цю планету з Апполоном та Гермесом. Самоцвіти Меркурія – жовті, до них відносяться золотистий топаз, жовті сапфіри, цитрини, жовті хризоберили, вогняні опали, смарагд.

 

Камені Венери
Венері, покровительці кохання, романтики та пристрасті, відповідають знаки зодіаку Телець та Терези. Дорогоцінні камені планети Венера зелені, пурпурно-червоні, блакитні: смарагд, бірюза, блакитні та рожеві сапфіри.

 
Камені Місяця
Місяць - мінливий і прекрасний, тому ювелірні камені зодіакального знака Рака, керованого Місяцем, це в першу чергу іризуючі опали та місячні камені. Також пов'язані з цим світилом перли, корал, берили, аквамарин.

 

Камені Марса
Марс в астрології - чоловіча планета, названа на честь бога війни Ареса в грецькій міфології (Марс із римського пантеону богів). Під впливом Марса знаходяться знаки зодіаку Овен та Скорпіон. Вона символізує рішучість, сміливість та фізичну силу. Марсу приписують дорогоцінні камені червоного кольору, такі як рубін, червоні гранати.

 

Камені Юпітера
Юпітер – символізує багатство, розкіш, статус, доступ до потаємних знань. Римський бог Юпітер вважається верховним божеством і відповідає Зевсу у грецькій культурі.
Якщо людина народилася під планетою Юпітер (знаки Стрілець та Риби), їй підходять сині та фіолетові камені, синій сапфір, аметист, бірюза, сині та синьо-фіолетові танзаніти, турмаліни синіх кольорів.

 

Камені Сатурну та Урану
Сатурн, а також Уран управляє знаками Козеріг та Водолій. Для Сатурна підходять темні і чорні камені, а Урану блакитні, сіро-блакитні, каміння з ефектом астеризму, шпинель, аквамарин. Також до них можна віднести синій лазурит, блакитний циркон та турмалін блакитного кольору.